Результати конкурсу на керівників закладів профтехосвіти

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Максим /редактор_ЗМІ "ВСІМ"/, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Максим /редактор_ЗМІ "ВСІМ"/

Доброго дня!

Враховуючи, що з 28.12.2020 по 24.01.2021 Департаментом освіти і науки ХОДА оголошено конкурси на заміщення вакантних посад керівників закладів профтехосвіти, та на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Інформацію про склад комісії, що здійснювала чи буде здійснювати конкурсний відбір;

2. Інформацію про кандидатів, що подали документи на участь в конкурсі на заміщення вакантної посади керівника Нетішинського професійного ліцею;

3. Копії протоколів засідання комісії з підготовки, проведення даного конкурсу (або виписку з протоколів в частині розгляду, погодження кандидатур на посаду директора Нетішинського професійного ліцею);

4. Копії поданих кандидатами програм розвитку закладу освіти "Нетішинський професійний ліцей" на 2 роки та копії їх рекомендацій та інші документи подані на розсуд претендентів.

5. Результати конкурсного відбору заміщення вакантної посади керівника Нетішинського професійного ліцею.

З повагою,

Максим /редактор_ЗМІ "ВСІМ"/

Максим /редактор_ЗМІ "ВСІМ"/

Доброго дня!

Прошу надати відповідь.

З повагою,

Максим /редактор_ЗМІ "ВСІМ"/

Сектор забезпечення доступу до публ інформації ОДА, Хмельницька обласна державна адміністрація

1 Attachment

!

--
mailto:[khmeln1 request email]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]