Резервне житло у гуртожитках

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Василь Малинюк, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Василь Малинюк

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Інформацію про наявність та кількість (число та в заг.площа м2) резервного житла у гуртожитках міста, оскільки в Нетішинському професійному ліцею розпочате масове виселення сімей, які там мають єдине житло в Україні і яке гарантується Конституцією України, відтак місцева влада у такій ситуації зобов'язана втрутитись та прийняти активну участь у вирішенні житлової проблеми сімей із неповнолітніми дітьми;

2. Інформацію про звернення місцевої влади до адміністрації ліцею, Хмельницької облдержадміністрації з пропозиціями щодо вирішення даної проблеми, виділення коштів на створення нових кімнат, придбання житла з метою вирішення проблеми масового позбавлення єдиного житла у гуртожитках ліцею.

З повагою,

Василь Малинюк

Фонд комунального майна міста Нетішин,

1 Attachment