Реструктуризація кредиту

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тетяна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Більше 10 років назад в банку "Фінанси і кредит" ми брали квартиру в кредит у іноземній валюті, курс якої виріз майже в 4 рази.Чи маємо ми право на здійснення реструктуризації існуючого кредитного зобов'язання в іноземній валюті за договором про надання споживчого кредиту на зобов'язання, забезпечене іпотекою, у розмірі залишку кредиту на момент реструктуризації, вираженого в гривнях за курсом, що діяв на момент отримання кредиту(згідно ст.11 ЗУ "Про захист прав споживачів")?

З повагою,

Тетяна

Пошта НБУ, Національний банк України

Шановна пані Тетяно!
Інформуємо, що Національним банком України приймаються до розгляду звернення, оформлення яких відповідає вимогам Закону України «Про звернення громадян».
Відповідно до зазначеного Закону, письмове звернення надсилається поштою або передається громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).
У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина (повна поштова адреса).
Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження, крім випадків, передбачених частиною першою статті 7 цього Закону.

З повагою

Олена Чала
відділ контролю та роботи зі зверненнями громадян
управління організації документування управлінської інформації
Департаменту забезпечення діяльності НБУ
тел. (044) 230-18-44

show quoted sections

Александр залишив коментар ()

Вы їм запит згідно закону про доступ до публічної інформації, а вони вам про звернення згідно закону про звернення громадян. Це якісь маніпуляції.