Реорганазація об’єднаних територіальних громад

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Альона Моргун, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Альона Моргун

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до ч.1 ст. 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» об’єднана територіальна громада вважається утвореною з дня набрання чинності рішеннями всіх рад, що прийняли рішення про добровільне об’єднання територіальних громад. Пісківська селищна об’єднана територіальна громада була утворена шляхом об’єднання територіальної громади селища Пісківка Пісківської селищної ради Бородянського району Київської області та територіальною громадою села Раска Пісківської селищної ради Бородянського району Київської області з територіальною громадою села Мигалки Мигалківської сільської ради Бородянського району Київської області з адміністративним центром у селищі Пісківка.
Так, ч.4 ст.8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» передбачено здійснення реорганізації відповідних юридичних осіб – сільських, селищних, рад, обраних територіальними громадами, що об’єдналися, та розміщених поза адміністративним центром ОТГ, шляхом їх приєднання до юридичної особи – сільської, селищної ради, розміщеної в адміністративному центрі об’єднаної територіальної громади.
Виходячи з вищевикладеного, реорганізація відбувається саме тих рад, які приєдналися до головної садиби (тієї ради, яка розташована в адміністративному центрі). Що ж до селищної ради головної садиби, то відносно неї здійснюється лише державна реєстрація змін до відомостей про неї, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
Всупереч зазначеній нормі станом на грудень 2020 року реорганізація Мигалківської сільської ради (код ЄДРПОУ 04363745) не відбулась, а також не було проведено державної реєстрація змін до відомостей про юридичну особу Пісківську селищну раду (код ЄДРПОУ 04359962).
Натомість у 2016 році було зареєстровано юридичну особу Пісківська селищна об'єднана територіальна громада (код ЄДРПОУ 40883878).
У зв’язку з вищезазначеним просимо надати роз’яснення щодо припинення юридичних осіб Мигалківської сільської ради та Пісківської селищної ради.

З повагою,

Альона Моргун

Міністерство юстиції України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]