Ремонти в класних кімнатах

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Копії документів (постанови, накази, распорядження тощо), які забов'язують вчителів примушувати батьків та дітей робити ремонти в класах з порушенням санітарних норм (поклейка шпалер тощо), з 2010 року і по теперішній час.

2. Копія документів (постанови, накази, распорядження тощо), які забов'язують батьків та дітей робити ремонти в класах КЗШ№90.

3. Копії документів, в яких вказана потреба та необхідність робити ремонти в класах КЗШ№90, з 2010 року і по теперішній час.

4. Копії заяв від вчителів, директора та інших учасників учбового процесу про потреби ремонтів в класах та інші потреби в класних кімнатах КЗШ№90.

5. Копії документів згідно яких були зроблені ремонти в класах КЗШ№90 з 2010 року і по теперішній час.

6. Копії документів, які дозволяють робити ремонти будь кому з учасників учбового процесу, де прописані умови та відповідальність у разі нещасного випадку КЗШ№90.

7. Копії документів згідно яких було, офіційно, проведено фінансування ремонтів в класах батьками КЗШ№90.

З повагою, Вікторія!

ДОН Кривий Ріг приймальня,

1 Attachment

-- реклама -----------------------------------------------------------
Поторопись зарегистрировать самый короткий почтовый адрес @i.ua
https://mail.i.ua/reg - и получи 1Gb для хранения писем