Ремонт та обслуговування дільниці автодороги Н-23

Васючков Іван

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Хто займається обслуговуванням та ремонтом дільниці автодороги Н-23, який знаходиться проміж населенними пунктами Ленінське та Набережне.
Для більш точного визначення розташування дільниці дороги надаю посилання:
http://gyazo.com/5b2a098c3709dea4e0847da...

З повагою,

Васючков Іван

Марина Б Подлевская, Дніпропетровська обласна державна адміністрація

1 Attachment

публичной информации сектор,

1 Attachment

Васючков Іван

Доброго дня!

Згідно ст.3 ЗУ "Про звернення громадян" звернення громадян це:
Пропозиція (зауваження) - звернення громадян, де висловлюються порада, рекомендація щодо діяльності органів державної влади і місцевого самоврядування, депутатів усіх рівнів, посадових осіб, а також висловлюються думки щодо врегулювання суспільних відносин та умов життя громадян, вдосконалення правової основи державного і громадського життя, соціально-культурної та інших сфер діяльності держави і суспільства.

Заява (клопотання) - звернення громадян із проханням про сприяння реалізації закріплених Конституцією та чинним законодавством їх прав та інтересів або повідомлення про порушення чинного законодавства чи недоліки в діяльності підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, посадових осіб, а також висловлення думки щодо поліпшення їх діяльності. Клопотання - письмове звернення з проханням про визнання за особою відповідного статусу, прав чи свобод тощо.

Скарга - звернення з вимогою про поновлення прав і захист законних інтересів громадян, порушених діями (бездіяльністю), рішеннями державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, об'єднань громадян, посадових осіб.

Але мій інформаційний запит не містив у собі а ні скарг, а ні пропозицій, а ні зауважень.
Мій інформаційний запит містив у собі запит на отримання інформації щодо організації(органа, підприємства), що займається обслуговуванням та ремонтом ділянки дороги Н-23 що знаходиться між с. Ленінське та Набережне.
Тому Ваша кваліфікація цього інформаційного запиту, що складений згідно ЗУ "Про доступ до публічної інформації" є неприйнятною та протиречить чинному законодавству.

Прошу:
Надати мені повну відповідь на поставлене запитання, щодо організації(органу, підприємства) що займається ремонтом ділянки автодороги Н-23, що знаходиться між с. Ленінське та с. Набережне.

З повагою,

Васючков Іван

публичной информации сектор,

2 Attachments