ремонт покрівлі по вул.Плеханова,7

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Наталія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня! Нажаль на мій запит було отримано інформацію не в повному обсязі. У листі мешканців будинку по вул. Плеханова,7(вх.П-1054 від 24.10.2014) було звернення стосовно ремонту покрівлі над четвертим та п’ятим під’їздами. У відповіді річ йде про третій та четвертий. Відповідь на друге запитання отримано не було.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Якщо покрівля потребує капітального ремонту, але постійно людей заливає, можливо чи ні виконати частковий ремонт при умові сплати мешканцями будинку платежів по утриманню будівлі? Поточний ремонт покрівлі не проводився останні 25 років! До кого можна звернутись із зазначеного питання? Чи можливо отримати відповідь про очікуваний термін виконання ремонту? Вкажіть будь ласка депутата у міський ради по нашому округу?

З повагою,

Наталія

Відповідь на Ваш інформаційний запит

-- реклама -----------------------------------------------------------
Поторопись зарегистрировать самый короткий почтовый адрес @i.ua
http://mail.i.ua/reg - и получи 1Gb для хранения писем