Ремонт групи 10 та заміна труби зливу води з даху ДНЗ 160

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Оксана Гармаш, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Оксана Гармаш

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Адміністрація ДНЗ 160 робила ремонт даху дитячого садочка. Під час виконання робіт забили та пошкодили трубу зливу води з даху, через це затопило обидві кімнати групи 10 і в результаті стіни покрилися грибком. У минулому році батьки за свої кошти зробили ремонт у цій групі для своїх дітей. Завідуюча ДНЗ 160 Бережна Світлана Олександрівна відмовляється робити ремонт та вичіщати грибок, мотивуючи тим що їй 69 років і її наші діти не хвилюють. 2 вересня діти повинні йти до дитячого садочка, але йти в 10 групу шкідливо та небезпечно для здоров'я. Від імені всих батьків групи 10 ДНЗ 160, прошу Вас вплинути на адміністрацію дитячого садочка і виділити кошти на ремонт групи 10 та заміну труби.

З повагою,

Оксана Гармаш

Andrey, Адміністрація Слобідського району Харківської міської ради

Andrey, Адміністрація Слобідського району Харківської міської ради