Ремонт дороги

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Андрій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Будь ласка дайте відповідь на запитання: коли проведуть хоч якийсь ремонт дороги Східниця-Борислав(ділянка дороги Східниця-Пісочна км00+000-км6+139)? Там дорога знаходиться в вкрай аварійному стані, подекуди ями сягають глибини 40 см. Це аварійний стан дорожнього покриття, на перевалі в зимовий період буде траплятися багато аварійних ситуацій, які в свою чергу можуть привести до летальних наслідків. Я цілком розумію, що немає коштів, щоб провести капітальний чи поточний середній ремонт, АЛЕ дуже прошу хоча б залатати ями на даному відрізку до початку зими. Також дуже цікаво, чому зупинили роботи і забрали техніку з перевалу, яка розпочала в понеділок, 8.10.2018 фрезерування асфальту зі сторони Борислава у сторону Східниці?
Куди поділи асфальт, який було зрізано на даній ділянці?
Прошу надати відповідь на мої запитання вище у термін зазначений в законодавстві України.

З повагою,

Андрій Бернацький