Ремонт доріг с.Широке Запорізького району

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Користувач, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Скан копії, кошторису та розрахунки до кошторису , паспорт бюджетної програми Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області, за КПКВК 1217461 на 2020 рік.

Відповідно до ст. 91 Бюджетного кодексу України, ст. 20 Закону України «Про автомобільні дороги», ст.ст. 31, 40, 41, 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про джерела фінансування дорожнього господарства України» чи є фінансова можливість співфінансування з місцевого бюджету, з ДП "Місцеві дороги Запорізької області", ремонту дорожнього покриття по вул.Квітуча с. Широке Запорізького району Запорізької області?

Наголошую, що прошу надати скан копії. Окрем, для розпорядника інформації Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області: Запитувач має право отримати 10 сторінок безкоштовно.

Окрім того, розпорядник інформації має право вимагати кошти за надання інформації тільки коли до моменту отримання запиту на інформацію розпорядник встановив розмір плати за копіювання або друк. Потрібно пам’ятати, що вимагати плату за друк – це право розпорядника, а не обов’язок. Рішення про визначення розміру повинно бути прийнято виходячи із розрахунку фактичних витрат на друк. При цьому, відповідно до частини третьої статті 21 Закону «Про доступ до публічної інформації» у разі якщо розпорядник інформації не встановив розміру плати за копіювання або друк, інформація надається безкоштовно.

У разі встановлення Широківської сільською радою Запорізького району Запорізької області розміру плати за скан копіювання надати реквізити оплати (рахунок), а також скан копії розпорядження голови Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області "
Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію", а також Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Широківська сільська рада Запорізького району Запорізької області.

З повагою,

Христина Харитонова

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment

Загальний відділ,

1 Attachment

--
З повагою, Загальний відділ Широківської ОТГ
286 21 27
067 618 64 93