Ремонт доріг с.Широке Запорізького району

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Користувач, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

План по ремонту доріг Запорізького району Запорізької області, зокрема автомобільної дороги місцевого значення, у селі Широкому Запорізького району Запорізької області, С080706 Водяне-Широке-/Н-08/ на ділянці протяжністю 350 км., яка знаходиться на балансі ДП "Місцеві дорожи Запорізької області".
Інформацію, де зазначено, коли в останнє проводився капітальний ремонт дорожнього покриття на зазначеній, вище ділянці.
Інформацію, коли буде виконано ремонт на цій ділянці, якщо в плані на 2020 рік ремонт не передбачено.

З повагою,

Віра Семенова

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

В. СЕМЕНОВІЙ
[FOI #66140 email]

3 квітня 2020 року № 17-20/887

Шановна пані Віро!

За результатами опрацювання Вашого запиту від 30.03.2020, що надійшов до Секретаріату Кабінету Міністрів, в межах компетенції повідомляємо.
Частиною другою статті 19 Конституції України визначено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до Закону України «Про Кабінет Міністрів України» та згідно з § 1 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 18.07.2007 № 950, Кабінет Міністрів є колегіальним органом, який здійснює виконавчу владу безпосередньо та через міністерства, інші центральні та місцеві органи виконавчої влади.
У статті 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» визначено, що місцева державна адміністрація здійснює управління автомобільними дорогами загального користування місцевого значення в межах адміністративно-територіальної одиниці.
Відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів від 25.05.2011 № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади» Секретаріат Кабінету Міністрів не є розпорядником інформації за запитами стосовно інформації інших державних органів України, а також щодо інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує створення в інший спосіб.
Ураховуючи викладене, Ваш запит відповідно до частини третьої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» надіслано до Запорізької облдержадміністрації для розгляду та надання Вам інформації в установленому порядку.

Департамент інформації та взаємодії з громадськістю
Секретаріат Кабінету Міністрів

показати цитоване

Запорізька ОДА,

1 Attachment

Hello foi+request-66140-6ae83b45,

--
Best regards,
mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Запорізька ОДА,

1 Attachment

Hello foi+request-66140-6ae83b456,

--
Best regards,
mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]