Ремонт доріг

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Користувач, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Користувач

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

про запланований ремонт дорожнього покриття у селі Широке Запорізького району Запорізької області (нині Широківська сільська рада Запорізького району Запорізької області, Широківська ОТГ), зокрема ремонт дорожнього покриття по вулиці Квітуча, у минулому Тельманівська.
Звертаюся до Вас, та прошу надати відповідь. Оскільки органи місцевого самоврядування вводять людей в оману, спочатку говорять, що ця ділянка дороги компетенція Запорізької ОДА, на що Запорізька ОДА відповідає, що ця частина дороги місцевого значення, відповідно ремонтні роботи зобов'язані проводити місцеві органи влади.

З повагою,

Віра Семенова

infzapyt, Верховна Рада України

1 Attachment

Запорiзька обласна рада,

1 Attachment

--
Запорiзька обласна рада
м. Запорiжжя, пр. Соборний 164
тел/факс: (061) 224-70-71
Електронна пошта: [email address]

Загальний відділ,

1 Attachment

--
З повагою, Загальний відділ Широківської ОТГ
286 21 27
099 717 17 33