Рекламні та маркетингові послуги

Ярослав Марков

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. ПІБ та контактні дані посадової особи, яка внесла до тендерної документації закупівель https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-0... та https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-1... сайти www.fastmedia.com.ua та www.dostoverno.com.ua;
2. Документи, згідно з якими згадані вище сайти було додано до ТД.

З повагою,
Ярослав Адольфович Марков

Артем Володимирович Нідєлько,

1 Attachment

--
З повагою,
Нідєлько А.В.

Артем Володимирович Нідєлько,

1 Attachment

--
З повагою,
Нідєлько А.В.

Ярослав Марков

Доброго дня!

Я правильно розумію, що, виходячи з Вашої відповіді, Коман Ксенія Андріївна самовільно внесла ці сайти в ТД закупівель без будь-яких відповідних документів (рішення тендерного комітету, міськради, т.д.) на це?

Якщо відповідь ні, прошу у строк до 5-и днів (згідно з Законом) надати належним чином завірені копії відповідних документів (рішень, указів), згідно з якими вищезгадані сайти були додані до ТД.

У разі відмови від надання відповіді або надання чергової відписки, я буду змушений звернутися зі скаргою до Омбудсмена.

З повагою,
Ярослав Адольфович Марков