Реклама на фасаді пр. Яворницького 67

Всеволод Новохатько

Доброго дня!
У першому поверсі будівлі за адресою пр. Яворницького 67, м.Дніпро, розташован офіс партії Народний фронт, та приймальня депутата Ю.Берези. Частина фасаду вздовж цього офісу пофарбовано жовтою фарбою, яка відрізняється від загального кольору будівлі. Також, понад вхідними двірьми до офісу розташована рекламна конструкція.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію :
- які документи підтверджують узгодження з міською владою фарбування фасадубудівлі за адресою пр. Яворницького 67 жовтою фарбою, та розташування рекламної конструкції понад вхідними двірьми до офісу партії Народний фронт, та приймальні депутата Ю.Берези ?
Прошу надати копії документів.
Якщо узгодження на монтаж реклами та фарбування фасаду в жовтий колір відсутне - прошу надати копію документів про дату виходу інспекторів профльного комунального підприємства, та вручення припису на демонтаж реклами та перефарбування фасаду, представникам офісу партії Народний фронт, та приймальні депутата Ю.Берези

З повагою,

Всеволод Новохатько

Дніпровська міська рада


Attachment CA 71FD 596905 CA.pdf
701K Завантажити відповідь


[ Email has no body, please see attachments ]

Посилання