Реєстрація на ЗНО

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Перець Тетяна Анатоліївна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Перець Тетяна Анатоліївна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

У основній сесії ЗНО 2021 я зареєструвалася на ЗНО з української мови та літератури. Мені прийшов сертифікат ЗНО. Під час основної сесії я дізналася , що змінилися умови вступу для мене, і потрібно скласти ще ЗНО з історії України. Я створила нову реєстраційну картку та відправила документи за 2 тижні до 5 березня. Мені прийшли назад документи ( ксерокопії моїй документів) приблизно 14 березня. Без вказаної причини відмови, витягу з протоколу. Просто ксерокопії документів без нового сертифікату. Дозвонитися неможливо. Я написала заяву у довільній формі про зняття з реєстрації та дозвіл зареєструватися у додатковій сесії ЗНО. Відповідь мені не надійшла. Під час реєстрації у додатковій сесії 6.05.2021 я створила нову реєстраційну картку із двома ЗНО та відправила знову документи. 27.05.2021 я отримала на пошті без повідомлення 2 конверти. У якому вказана причина відмови у реєстрації під час додаткової сесії - неналежність до категорії осіб, які мають право на реєстрацію для участі в додатковій сесії у додатковий період ( особа є учасницею ЗНО -2021, яку зареєстровано для участі в основній сесії ЗНО). Як бути тепер? Чому не внесли зміни до моєї картки під час основної сесії, якщо дозволяв період? Чому не зняли з реєстрації за моєю заявою?
Чи можу я подати апеляційну заяву ?

З повагою,

Перець Тетяна Анатоліївна

Приймальня УЦОЯО, Український центр оцінювання якості освіти

2 Attachments

 

 

,

. . , 5, . , 04053

.     +380 (44) 486 09 67

    +380 (44) 489 09 67

[1][email address]

[2]www.testportal.gov.ua

 

 

References

Visible links
1. mailto:[email address]
2. file:///tmp/www.testportal.gov.ua

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]