Рейдерське захоплення? Співпраця з сепаратистами? Хто і на яких підставах утримує центральний ринок?

Павло Теличко

Матеріяли, опубліковані днями https://www.htokrajnij.ga/2020/09/bazar-... , містять опис обставини, які - на мою думку - можуть підпадати під ряд статей ККУ. Численні запити в інстанції нижчого рангу (місцева поліція, МВК тощо), що передували публікації - однозначної, повної, вичерпної інформації НЕ дали. Тому звертаюсь до Вас.

Прошу надати наступну інформацію:

1. На яких підставах особи, яких місцева преса називає РЕЙДЕРИ - вже майже РІК(!) утримують центральний ринок м.Ів.-Франківськ? (всупереч документів із МінЮсту)

2. Чим керуються працівники місцевої поліції, фактично захищаючи окреслених осіб (підставові документи; усні/письмові інструкції; ПІБ, посади авторів)?

3. На яких підставах правоохоронці застосували силу/примус до мирної дами, фактично відстоюючи інтереси комерційного забудовника (підставові документи; усні/письмові інструкції; ПІБ, посади авторів)?

4. Дії працівників НП в обох (пп.2,3) ситуаціях - на мою думку - можуть трактуватись як дії/бездіяльність в інтересах певної групи осіб. Чи було/буде проведене службове розслідування за описаними фактами? Які результати?

5. Чи було/буде відкрите провадження за фактом видачі ДПТ всупереч Генплану (дорога=>багатоповерхова житлова забубова), чинному на момент оформлення документів? В чиїй це компетенції, хто мав би це відстежувати (відомство)?

6. Чи було/буде відкрите провадження за фактом прийняття нового Генплану міста, фактично покриваючи, узаконюючи суперечливі ДПТ? (такі дії заборонялися ухвалою суду про забезпечення позову)

7. Надання все нових ділянок під забудову (часто - всупереч Генплану) - виглядає мені як преференції/сприяння в здійсненні комерційної діяльності окресленому забудовнику - з боку органів місцевого самоврядування. Ким, коли було/буде розслідувано, на яких підставах - системно, впродовж років - це відбувається? Чи законна ною є така "співпраця"?

8. Ким, коли буде розслідувано обставини, що мені виглядають як обіцянка, надання матеріальної вигоди третім особам (надання квартир - вірогідно - за відмову від судових вимог) - здійснене високопосадовцями органів місцевого самоврядування? В чию компетенцію (повний перелік відомств) входить вивчення таких дій?

9. Ким, коли було/буде розслідувано факти знищення заводів, фабрик, доріг - під житлову забудову, здійснене на підставі ДПТ, що були видані ВСУПЕРЕЧ Генплану (промзона, дорога=>багатоповерхова житлова забубова)? Адже таким чином -на мою думку- нанесено значну шкоду інфраструктурі та можливостям розвитку економіки міста.

10. Ким (відомство) були/будуть розслідувані зв'язки та глибина співпраці фігурантів "ринкогого протистояння" з представниками окупованих територій? На мою думку, за цією "співпрацею" може ховатися загрози поширення/сприяння сепаратизму.

Прошу розглянути даний запит з урахуванням КПК та надати мені відповідь в 5-денний, передбачений ЗУ термін на вказану е-адресу. Якщо Ви не володієте частиною інформації, або не маєте повноважень до вчинення належних дій – прошу згідно ст.22 ч.3 перенаправити даний запит до уповноважених інстанцій.

https://www.htokrajnij.ga/2020/09/bazar-...
https://www.htokrajnij.ga/2020/09/bazar-...
https://www.htokrajnij.ga/2020/09/bazar-...
https://www.htokrajnij.ga/2020/09/novyj-...

З повагою,
Павло Теличко, журналіст.