Регуляторний акт

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Васючков Іван, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Васючков Іван

Доброго дня!

Міською радою м. Дніпро у даний час проводиться процес проходження регуляторного акту «Про встановлення граничних тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Дніпрі». Хід процесу та документи відображені на офіційному сайті Дніпровської міської ради. Скорочене посилання: https://bit.ly/2KaJCeH
Проект рішення: https://bit.ly/2Khyrkm
Аналіз регуляторного впливу: https://bit.ly/2MgDVic
В аналізі регуляторного впливу(далі - АРВ) до даного нормативно-правового акту(рішенні виконавчого комітету Дніпровської міської ради, далі - Рішенні) вказано, що вирішенням проблеми, яка описується у АРВ, може бути встановлення граничної вартості проїзду на маршрутах загального користування на рівні 8 грн. (У АРВ нічого не сказано про тариф по 11 гривень, та тариф про 12 гривень) Однак в самому Рішенні вказано, що:
“Виконавчий комітет Дніпровської міської ради …
В И Р І Ш И В:
1. Установити граничні тарифи на послуги з перевезення пасажирів та багажу на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Дніпрі:
на соціально значущих маршрутах у звичайному режимі руху – 4,50 грн.;
на автобусних маршрутах загального користування, що обслуговуються у звичайному режимі руху, які не віднесено до державного (регіонального) замовлення, – 8 грн.
2. Установити граничні тарифи на послуги з перевезення пасажирів та багажу на міських автобусних маршрутах загального користування № 77 та № 141, що обслуговуються у звичайному режимі руху, які не віднесено до державного (регіонального) замовлення, – 11 грн.

3. Установити граничний тариф на послуги з перевезення пасажирів та багажу на міському автобусному маршруті загального користування № 90, що обслуговується у звичайному режимі руху, який не віднесено до державного (регіонального) замовлення, – 12 грн. “

Тобто в Рішенні вказано про встановлення тарифу від 8 до 12 грн. в залежності від маршрутів.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Документ, або посилання на норму права(статтю, НПА, т.і.), що дозволяє органу місцевого самоврядування встановлювати діференційований тариф в залежності від маршрута у межах одного регуляторного акту.

Також прошу зауважити, що згідно відповіді Державної Регуляторної Служби України, це питання не належить до компетенції ДРСУ(відповідь можна подивитись тут - https://drive.google.com/file/d/1i0AxS2b...)
Відповідно, у разі якщо це питання не належить до компетенції МінЮстицій, прошу надати інформацію щодо органу, який може відповісти на це питання.

З повагою,

Васючков Іван Олександрович,
м. Дніпро, вул. Ульянова 26а, другий поверх,
к.т. 096 809 три 2 1 нуль

Міністерство юстиції України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]