Регламент / Гласність / Реклама

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Грінченко Олександр, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Грінченко Олександр

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- Чи опубліковано на офіційному сайті Ладижинської міської ради діючий Регламент Ладижинської міської ради 7 скликання? Якщо так, вкажіть посилання, або розділ, де знаходиться дана інформація.

- Якими законодавчими та нормативними документами керується Ладижинська міська рада при визначенні терміну оприлюдення нормативно-правових актів та актів індивідуальної дії, прийнятих розпорядником, а також рішень виконавчого комітету та сесій на офіційному сайті міської ради. Хто відповідальний за дотримання належних строків оприлюдення даної інформації?

-Порошу надати перелік розповсюджувачів реклами, що отримали дозвіл на розміщення зовнішньої реклами. Також чи є на балансі Ладижинської міської ради або ж її комунальних структур об'єкти (їх кількість) для розміщення зовнішньої реклами (Біл-борлди) на території міста?

З повагою,

Олександр Грінченко

1 Attachment

--
Ладижинська міська рада