реформування державних друкованих ЗМІ

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Марія Гринишин, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Марія Гринишин

Доброго дня!

Відповідно до Закону України "Про реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ" друковані засоби масової інформації, засновниками (співзасновниками) яких є органи державної влади, підлягають реформуванню. Так, відповідно до ч. 2 ст. 4 цього закону, протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом трудовий колектив редакції на загальних зборах, на яких присутні не менш як три чверті загальної кількості штатних працівників, приймає рішення щодо своєї участі у реформуванні друкованого засобу масової інформації та редакції і подає засновникам (співзасновникам) пропозицію стосовно способу реформування.

З огляду на це, на підставі Закону України "Про доступ до публічної інформації" прошу надати інформацію про стан виконання закону щодо реформування видань, засновником яких є Міністерство закордонних справ, а саме, чи надійшли до Міністерства закордонних справ як засновника журналу «Зовнішні справи» пропозиції трудового колективу журналу стосовно способу реформування.

З повагою,

Марія Гринишин

Від: press
Міністерство закордонних справ України

З повагою,
Прес-служба МЗС України

www.mfa.gov.ua
МЗС у Facebook https://www.facebook.com/UkraineMFA
МЗС у Twitter https://twitter.com/MFA_Ukraine
http://vk.com/mfa_ukraine
http://instagram.com/mfa_ukraine

Посилання