реформування державних друкованих ЗМІ

Марія Гринишин

Доброго дня!

Відповідно до Закону України "Про реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ" друковані засоби масової інформації, засновниками (співзасновниками) яких є органи державної влади, підлягають реформуванню. Так, відповідно до ч. 2 ст. 4 цього закону, протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом трудовий колектив редакції на загальних зборах, на яких присутні не менш як три чверті загальної кількості штатних працівників, приймає рішення щодо своєї участі у реформуванні друкованого засобу масової інформації та редакції і подає засновникам (співзасновникам) пропозицію стосовно способу реформування.

З огляду на це, на підставі Закону України "Про доступ до публічної інформації" прошу надати інформацію про стан виконання закону щодо реформування видань, засновником яких є Міністерство соціальної політики, а саме,
1) Чи надійшли до Міністерства соціальної політикияк засновника журналів «Соціальний захист», «Людина і праця», видавництво «Соцінформ» пропозиції трудового колективу журналу стосовно способу реформування? Якщо так, то який спосіб реформування обрав трудовий колектив?

2) Чи прийняло Міністерство соціальної політики як засновник журналу рішення щодо способу реформування журналу «Соціальний захист», «Людина і праця», видавництво «Соцінформ»? Якщо так, яке саме рішення прийняло Міністерство соціальної політики?

З повагою,

Марія Гринишин

Сивура А.В., Міністерство соціальної політики України

1 Attachment

З повагою
Сивура Анна Валеріївна
(головний спеціаліст відділу фінансування заходів

із соціального захисту населення

Фінансово-економічного департаменту

Міністерства соціальної політики України)