Реформа закладів середньої освіти у м. Одеса

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ірина Коновал, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ірина Коновал

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію, що має суспільний інтерес, (наступні документи):

1) Чи планують відповідно згідно діючого законодавства , коли планують переводити заклади освіти до статусів ліцеїв, гімназій початкових шкіл.
Прошу вказати терміни переведення. Прошу надати карту ліцеїв –гімназій.
2) Чи будуть у 2022-2023н.р будь-які школи отримувати статус і вже працювати в ньому Які школи району лишають за собою академічне навчання дітей у 10-11(12) класах згідно ЗУ “Про повну загальну середню освіту”. Якщо за рішенням педагогічної ради, у зв’язку з неможливістю надати якісну профільну освіту учням в 10-11 класах (учні мають різні вподобання профільних предметів) та наявністю у пішохідній доступності інших закладів, що набирають 10-11 класи, заклад вирішив не набирати 10 клас, чи мають право батьки наполягати на відкритті 10 класу?

З повагою,

Ірина Коновал

Департамент освіти та науки Одеської міської ради, Департамент освіти та науки одеської міської ради

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]