Реагування на порушення прав ММГ

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- прошу повідомити, які органи здійснюють нагляд за порушенням доступності для МалоМобільних груп (далі - ММГ) населення (зокрема осіб, що користуються інвалідним візком та матерів з дітьми у візках);

- чи штрафує заклади харчування, аптеки, кінотеатри та інші установи громадського користування місцевий відділ Держархбудінспекції за відсутність пандусів або їх невідповідність нормам ДБН? Якщо так, то скільки таких штрафів було виписано у поточному році?

- чи існує нагляд за невідповідністю пандусів нормам ДБН з боку Інспекції з благоустрою?

- скільки пандусів було виправлено у місті у поточному році після реагування департаментів міськради на порушення/невідповідність?

- скільки разів у випадках дискримінації/порушення норм ДБН щодо ММГ населення у поточному році зафіксовано реагування ЛКП "Муніціпальна дружина"?

- скільки у поточному році було спроб оскаржити у суді штрафи/порушення ДБН, що їх було накладено/виявлено департаментами міськради?

- скільки скарг на недосконалість міськтранспорту ЛЬвова у частині зручності для ММГ населення зокрема осіб з інвалідністю було отримано у поточному році Департаментом транспорту?

Звертаю Вашу увагу на те, що згідно закону України «Про доступ до публічної інформації»:
- інформація має бути надана не пізніше п’яти робочих днів, з моменту отримання запиту (ст. 20);
- відповідь розпорядника про те, що інформація може бути одержана із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації (п. 2 ст.22)
- розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача (п. 3 ст. 22);
Ст. 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено накладання штрафу за неправомірну відмову в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання інформації, що не відповідає дійсності .

З повагою,

Liliya Vertyporoh

Від: Інспекція ДАБК


Attachment Liliya Vertyporoh.PDF.pdf
1.7M Завантажити відповідь


Посилання