Разводов декларація

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Декларація про майно, доходи,витрати і зобов'язання фінансового
характеру за 2015 рік начальника КП "УРЕА" Разводова В. В. Якщо він досі не надав її, прошу повідомити про це.

З повагою,

Дмитро Довгий

Від: Департамент КГ та КБ

--
Департамент коммунального хозяйства и капитального строительства
Днепропетровского городского совета

Посилання

Доброго дня!

Мною було надіслано запит до Дніпропетровської міської ради №37/946 від 8 квітня 2016 року з проханням надати декларацію про доходи директора КП "УРЕА" ДМР.

13 квітня 2016 року заступник директора Департаменту комунального господарства та капітального будівництва Дніпропетровської міської ради О.М. Самілик відповів у листі №3/1227, що запит переадресовано до КП "УРЕА" та відповідь буде надано у встановлений законом строк.

Прошу звернути увагу, що час надання відповіді вже вичерпано. Тому прошу якнайшвидше надати затребувані документи, а саме:
- декларацію про майно, доходи,витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік начальника КП "УРЕА" Разводова В. В.

Слід нагадати, що відповідно до ст.212-3 КУпАП порушення Закону України "Про доступ до публічної інформації", а саме: необґрунтоване віднесення інформації до інформації з обмеженим доступом, ненадання відповіді на запит на інформацію, ненадання інформації, неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання недостовірної інформації, - тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

З повагою,

Дмитро Довгий