Публікація інформації щодо виборів НДУ

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Dmytro, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Шановна Центральна виборча комісія,

17 липня 2016 року відбулися проміжні вибори народних депутатів України по одномандатних виборчих округах № 23, 27, 85, 114, 151, 183, 206. Для інформування виборців про заплановані заходи було укладено договори між ЦВК і рядом регіональних друкованих засобів масової інформації, за що обрані ЗМІ отримували кошти від ЦВК протягом липня-серпня 2016 року.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Джерело походження коштів, витрачених ЦВК на публікацію інформації з виборів народних депутатів України у регіональних друкованих засобах масової інформації протягом липня-серпня 2016 року (бюджет або фонди кандидатів у народні депутати України).
2. На підставі чого (тендер або інші процедури) для висвітлення виборів на окрузі №27 було обрано газету "Вісті Придніпров'я"?
3. Копії договорів на надання послуг з публікації інформації про вибори народних депутатів України між ЦВК і ТОВ "Вісті" (газета "Вісті Придніпров'я").
4. Пояснення, чому розмір коштів, виділених на публікацію інформації з проміжних виборів народних депутатів України, суттєво відрізняється в окремих виборчих округах (85 512 грн на 23 окрузі для Редакції незалежної громадсько-політичної газети "Волинь-Нова" і 534 095,8 грн на 27 окрузі для газети "Вісті Придніпров'я").
5. У разі неточності або невідповідності цифр у даному запиті прошу повідомити про це та навести коректні суми.

З повагою,

Дмитро Чернишов

Савчук М.Ю., Центральна виборча комісія

1 Attachment