Публічна інформація щодо фахівців з питань реформ

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тюканкін Олександр, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Тюканкін Олександр

Тюканкін Олександр Олександрович
вул. Тираспольська, 54, кв. 39,
м. Київ, 04079
моб.тел.: 0979018399

Відповідно до п. 7 Положекння про застосуваннястимулюючих виплат державним службовцям, надбавка за виконання особливо важливої роботи, передбачена абзацом першим цього пункту, виплачується в межах коштів, виділених в установленому порядку на оплату праці фахівців з питань реформ.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

1) загальна сума коштів (затверджених бюджетних призначень), виділених (переданих) з державного бюджету Міністерству інфраструктури України на оплату праці фахівців з питань реформ у 2020 році та на яку кількість фахівців з питань реформ;
2) загальна сума коштів (бюджетних призначень), передбачених у розрахунку до кошторису Міністерства інфраструктури України за бюджетною програмою за КПКВК 3101010 «Загальне керівництво та управління у сфері інфраструктури» на виплату надбавки за виконання особливо важливої роботи фахівцям з питань реформ у 2020 році та на яку кількість фахівців з питань реформ.

Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», прошу надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту.

З повагою,

Тюканкін Олександр

Дехтеренко Світлана, Міністерство інфраструктури України