Публічна інформація.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати інформацію про наявність вільних земельних ділянок, передбачених для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і гаражного будівництва, які не перебувають у власності та у користуванні третіх осіб, знаходяться у межах села Тубільці, Первомайське, Березняки, Хрещатик Черкаського району, Черкаської області.

Розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов’язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача.

З повагою,

Олександр.

ГУ Держгеокадастру у Черкаській області,

2 Attachments

ГУ Держгеокадастру у Черкаській області
Документ 79/0/63-21 від 31.05.2021 12:38:27
Щодо надання інформації про землі які ще не наданні у користування

Черкаська РДА,

1 Attachment

--
________
З повагою Черкаська РДА