Публічна інформація

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Андрей Вячеславович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Андрей Вячеславович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи) витяги з паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, які були продовженні з 01.10.2017 по 11.06.2018 із зазначенням:
- номеру паспорту прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності;
- замовника (власника) паспорту прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності;
- адреси розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності;
- дати з якої продовжено паспорт прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності та термін його продовження.

Прошу оформити інформацію на запит у табличному вигляді (номерпа спорту прив’язки тимчасової споруди,замовник паспорту привязеи тимчасової споруд, адреси земельних ділянок для розташування тимчасових споруд відповідно до паспорту прив'язки, дата видачіпаспорту прив’язки тимчасової споруди та термін дії паспорту прив’язки тимчасової споруди)

З повагою,

Андрей Вячеславович