Проїзд депутатів

Дмитро Довгий

Доброго дня!

Відповідно до ст. 34 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» депутат місцевої ради користується на території відповідної ради правом безплатного проїзду на залізничному, автомобільному і водному транспорті незалежно від форми власності, а також на всіх видах міського пасажирського транспорту (за винятком таксі). Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №1738 від 16.11.2002 право депутатів на безплатний проїзд реалізується шляхом надання їм відповідною місцевою радою або її виконавчим органом проїзних документів тривалого або одноразового користування - квитки, жетони, тощо.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати інформацію щодо суми витрат з бюджету на відшкодування безоплатного проїзду депутатів Криворізької міської ради та депутатів всіх районних у місті рад за 2015 рік на залізничному, автомобільному, водному і на міському пасажирському транспорті детально по кожному підприємству.
2. Надати інформацію щодо суми коштів, яку планується передбачити у бюджеті на витрати, пов’язані з відшкодуванням вартості проїзду на залізничному, автомобільному, водному і на міському пасажирському транспорті для депутатів Криворізької міської ради та депутатів Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Терновської та Центрально-Міської районних у м. Кривому Розі рад у 2016 році.

З повагою,

Дмитро Довгий

Криворізька міська рада

1 Attachment

Доброго дня, Foi+reguest-10581-ec0bc350.

--
З повагою,
Відділ бухгалтерського обліку
виконкому міськради mailto:[email address]