Проведення занять

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юлія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до Положення про інклюзивно-ресурсний центр змінами, внесеними згідно з Постанови Кабінету міністрів України № 765 від 21.07.2021, одним із завдань ІРЦ є надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових та інших послуг дітям з особливими освітніми потребами, зокрема дітям, які здобувають освіту у формі педагогічного патронажу. Прошу надати роз'яснення:
- де конкретно мають проходити корекційно-розвиткові заняття з дітьми з ООП, якщо дитина здобуває освіту у формі педагогічного патронажу.
- чи можуть батьки дітей з ООП, які здобувають освіту у формі педагогічного патронажу відмовитися від отримання корекційно-розвиткових занять які мають надаватися фахівцями (консультантами) ІРЦ, якщо діти з ООП на протязі декількох років отримували дані послуги на базі ЗЗСО , що надавалися штатними працівниками закладу освіти( психолог, вчитель-логопед, вчитель-дефектолог)?
- чи є порушенням , якщо корекційно-розвиткові заняття для дітей , що здобувають освіту у формі педагогічного патронажу надають штатні фахівці ЗЗСО за цивільно-правовими угодами?

З повагою,

Юлія

MON, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]