Провадження освітньої діяльності

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

ЛІЦЕНЗІЙНІ УМОВИ провадження освітньої діяльності, що затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. № 1187 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. № 347) у п.30 передбачають види і результати професійної діяльності особи за спеціальністю, яка застосовується до визнання кваліфікації, відповідної спеціальності.

Просимо надати інформацію про можливий перелік видів і результатів професійної діяльності педагогічного працівника відповідно до підпункту 16 названого пункту, а саме, участь у професійних об’єднаннях за спеціальністю, та поінформувати щодо підпункту 17 про те, як визначається і визнається досвід практичної роботи за спеціальністю не менше п’яти років.

Згідно ст. 20 Закону «Про доступ до публічної інформації» розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.
Відповідь просимо надати письмово, в визначений Законом строк, на адресу електронної пошти: [email address]

З повагою,

Фьодор Руденко