Процедура повернення боргу КП "Новомосковськ водоканал"

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Дмитро, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

-Звернення мінфіна на кабмін, що нема надходження грошей, на яку ви посилаєтесь у відповіді №06330-06/6/28-527/657 від 09.10.2018 у першому абзаці на другій сторінці (у додатку);

-хто винен у невиконанні запланованих надходжень з податку на додану вартість на 18 мільярдів гривень?

-Чи ви розумієте, що виділена сумма у розмірі майже 14 млн. гривень не покриє усі видатки по сплаті заборгованості по різниці у тарифах комунальним підприємствам у Дніпропетровській області?

-Чому сплата заборгованнності перед КП "Новомосковсь Водоканал" по різниці у тарифах за четвертий квартал 2015 року не була сплачена у 2016, 2017?

-Хто буде винен якщо цей борг у розмірі 2038 тис. грн. не сплатять?
Строк позовної давності закінчується через 3 роки

Літом, цього року із-за заборгованності у місті 2 тижні не було води і люди двічі перекривали трасу.

Стаття 48 бюджетного кодексу на яку ви посилаєтесь частково:
https://www.e-reading.club/chapter.php/1...
Зобов’язання, взяті учасником бюджетного процесу без відповідних бюджетних асигнувань або з перевищенням повноважень, встановлених цим Кодексом та законом про Державний бюджет України (рішенням про місцевий бюджет), не вважаються бюджетними зобов’язаннями

Забуваєте додати: крім витрат, що здійснюються відповідно до частини шостої цієї статті А Взяття таких зобов’язань є порушенням бюджетного законодавства. Витрати бюджету на покриття таких зобов’язань не здійснюються.

З повагою,

Дмитро

publishinfo, Міністерство фінансів України