Протоколи засідань житлової комісії

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олена Матросова, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олена Матросова

Доброго дня!

Частина 5 статті 6 Закону "Про доступ до публічної інформації" зазначає: "не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно".

Вказану інформацію може бути обмежено в доступі, лише коли оприлюднення або надання такої інформації може завдати шкоди інтересам національної безпеки, оборони, розслідуванню чи запобіганню злочину - із обгрунтуванням такого рішення.

Відповідно до частини 7 статті 6 Закону "Про доступ до публічної інформації": "Обмеженню доступу підлягає інформація, а не документ. Якщо документ містить інформацію з обмеженим доступом, для ознайомлення надається інформація, доступ до якої необмежений".

Тож на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

копії протоколів засідань постійної комісії із забезпечення реалізації житлових прав громадян та громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради за період 2015-2020 років без зазначення інших персональних даних, крім прізвищ, імен та по батькові громадян. Оскільки, повторюю, що відповідно до частини 5 статті 6 Закону "Про доступ до публічної інформації" не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження та володіння комунальним майном (до якого входять кімнати в гуртожитках) та умови отримання комунального майна, а також - прізвища, імена, по батькові фізичних осіб, які його отримали.

З повагою,

Олена Матросова

Фонд комунального майна міста Нетішин,

1 Attachment

Фонд комунального майна міста Нетішин,

3 Attachments