Протокол та стенограму засідання КМУ від 20.01.2016

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Протокол та стенограму засідання КМУ від 20.01.2016.

З повагою,

Grygorii Sorochan

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

Г. СОРОЧАНУ
[FOI #9587 email]

За результатами опрацювання Вашого запиту від 29.02.2016, що надійшов до Секретаріату Кабінету Міністрів з веб-сайту «Доступ до правди», в межах компетенції повідомляємо.
Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно із частиною дев’ятою статті 46 Закону України «Про Кабінет Міністрів України» та пунктом 2 § 25 Регламенту, стенограма засідання Уряду є внутрішнім робочим документом Кабінету Міністрів, що використовується для складення протоколу засідання. Стенограма засідання Кабінету Міністрів надається Верховній Раді України, Президенту України, членам Кабінету Міністрів України на їх запит.
Відповідно до частини восьмої статті 46 Закону засідання Кабінету Міністрів стенографується, його рішення оформлюється протоколом, який є офіційним документом.
З огляду на зазначене, надсилаємо скановану копію протоколу № 3 засідання Кабінету Міністрів від 20.01.2016 (додається).

Додаток: на 12 арк. в електронному вигляді.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України
Управління забезпечення доступу до публічної інформації
Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю

показати цитоване