Протокол самостійного виготовлення захисної маски

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. У запиті від 19.04.2021, зареєстрованого під номером 101/03.02.03-02 я отримав відповідь, що вимога використання захисних масок не є профілактичним та протиепідемічним заходом. Таким чином, прошу надати відповідь на питання, чим є така вимога у контексті Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб"?

2. У запиті від 19.04.2021, зареєстрованого під номером 101/03.02.03-02 я отримав відповідь, що дозволено використовувати захисні маски, виготовлені самостійно. Таким чином, прошу надати відповідь на питання:
а) яким нормативним документом затверджено порядок виготовлення засобу індивідуального захисту "захисна маска"?
б) яким нормативним документом затверджено вимогу для населення самостійно виготовляти засіб індивідуального захисту "захисна маска"?
в) яким нормативним документом затверджено вимогу для населення купувати за власні кошти засіб індивідуального захисту "захисна маска"?
4) які критерії або ознаки повинен мати засіб індивідуального захисту "захисна маска", виготовлений самостійно?

У випадку, якщо з якихось причин не можливо надати відповідь – письмово вказати причину, або перенаправити (переадресувати) запит за належністю, відповідно до вимог Закону «Про доступ до публічної інформації», до розпорядника відповідної інформації.

Нагадую, що розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

З повагою,

Анатолiй

Гонтар Ольга Петрівна, Сумська міська рада

1 Attachment

УОЗ СМР лікувальний відділ,

1 Attachment

УОЗ СМР лікувальний відділ,

1 Attachment