Протокол про адміністративне правопорушення відносно Брагар Є.

Анастасія Величко

Доброго дня!

28 липня я звернулась до вас з наступним запитом

"На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
скановану копію протоколу складеного за ст. 130 КУПАП відносно депутата від партії "Слуга народу" Брагара Євгенія Вадимовича, знеособлений в необхідній частині у відповідності до законів України "Про інформацію" та "Про захист персональних даних";

скановану копію документу на підставі якого було скасовано складання даного протоколу відносно Брагара Є.В.

Окрім цього прошу надати інформацію - чи були застосовані будь-які заходи дисциплінарного впливу до патрульних поліцейських, які склали зазначений протокол. У випадку, якщо так- надати скановану копію відповідного документу.

Також прошу повідомити- чи проводилась повторна експертиза біологічного середовища відібраного у Брагара Є.В. під час складання протоколу, на предмет наявності наркотичного чи алкогольного сп*яніння (п.10 розділу ІІІ "Інструкції про порядок виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції"- зберігається 90 днів)"

До теперішнього часу відповідь на мій запит не надано, чим порушено законодавство у сфері доступу до публічної інформації. У зв*язку з чим повторно розглянути мій запит та надати на нього відповідь у встановлені законодавством строки. У разі повторного ігнорування запиту я буду вимушена звернутись за захистом своїх прав до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та до суду в подальшому.

З повагою,

Анастасія Величко