Протокол ПОЗАПЛАНОВОГО засідання депутаської комісії від 26.08.2020 - повторний

Руднік Вікторія Олександрівна

Доброго дня!

Отримавши відповідь №Р-39-ІЗ/20-01-05 від 01.02.2021, склалося враження, що інформація приховується саме через резонанс, який знову набуває оборотів.

Зауважую, запитується інформація не протокол виїздної комісії, яка мала відбутися в вересні 2020 року (через слова Довгого, Бессараб, Велієвої та Кріпак, що навчальні плани в КЗШ№90 прийняті не з порушенням і тому запрошували всіх в школу, щоб переконатись), а саме ПОЗАПЛАНОВОГО засідання депутаської комісії від 26.08.2020 (де Валентина Берлін не була присутня, хоча її чекали і саме на якій вищезазначені особи всіх запрошувала до школи).

Нагадаю, це засідання проводилось в будівлі міськвиконкому в присутності: батьків і вчителів КЗШ№90;
директора КЗШ№90 Довгого Яна;
заступників директора КЗШ№90 з НВР Бессараб Світлани і Велієвою Тетяни; директорки департаменту освіти Кріпак Тетяни;
депутатів постійної комісії з питань освіти, науки, сім’ї і дітей, молоді, культури та спорту;
ЗМІ "UA Дніпр" і"Прямий" канал.

Тому, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Протокол ПОЗАПЛАНОВОГО засідання депутаської комісії від 26.08.2020 року щодо прийнятих навчальних планів в КЗШ№90 та інших порушень адміністрацією школи (Довгим Я.В., Бессараб С.О., Велієвеою Т.В.) де батьки вимагали негайного звільнення вищезаначених осіб, а також негайного вирішення питання стосовно прийнятих навчальних планів, які порушують права дітей української національності.

Прошу надати відповідь на запит у встановлений законом строк. В разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність розпорядника буде оскаржено відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Руднік Вікторія Олександрівна

Криворізька міська рада

1 Attachment

, Foi+request-81534-6c3c46ec.

--
,
u mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Криворізька міська рада

1 Attachment

, Foi+request-81534-6c3c46ec.

--
,
u mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]