Протокол №2 та Комунікаційний план

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ігор, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати належним чином завірену копію(фотокопію) Протоколу номер 2 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року.

2. Надати належним чином завірену копію(фотокопію) Комунікаційного плану щодо визначення алгоритмів дій у разі виникнення захворювання COVID-19, схвалений Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року.

Відповідь надати у повному обсязі, відповідно до прохальної частини запиту з належно завіренними копіями(фотокопіями) підтверджуючих документів та надіслати у письмовому(паперовому) вигляді формату А4 без перегину на поштову адресу: Київська область, місто Біла Церква, вулиця Гайок, відділення Укрпошти номер 4, індекс 09104

Нагадую, що згідно ст. 20 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

Звертаю увагу на те, що згідно з частиною третьою статті 22 Закону України
«Про доступ до публічної інформації», розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацію, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов’язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача.

У разі ненадання інформації у вказаний термін, Розпорядник може бути притягнений до відповідальності.

З повагою,

Ігор

Доброго дня!

Нпдайте відповідь на мій запит. Це вимога а не прохання.

З повагою,

Ігор

Public Health Department MOH,

3 Attachments

--
З повагою
Директорат громадського здоров'я  та профілактики захворюваності МОЗ
України