Протиправне перерахування стягнутих на аліменти коштів іншим особам

Сергій Ващенко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- Чи підтверджується факт, що державним виконавцем Шевченківського відділу ДВС у м. Дніпро Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) Поліною Андріївною Бочаровою згідно платіжного доручення, складеного 01.12.2000, була проведена 02.12.2020 оплата грошових коштів у сумі 102 809, 00 грн. на рахунок експерта-оцінювача Багрова Дмитра Олеговича у КБ Приватбанк (із зазначенням номеру такого рахунку в платіжному документі).

У той час, як вказані грошові кошти були стягнуті за виконавчим провадженням про стягнення аліментів з громадянина Хепсаг Сердал і за виконавчим документом згідно закону повинні були перераховані на користь стягувача КЗ "Дніпропетровський спеціалізований будинок дитини" Дніпропетровської обласної ради у якості аліментів на користь малолітньої дитини.

З повагою,

Сергій Ващенко

Аліна Борисенко, Міністерство юстиції України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]