Прострочена їжа у ЗОШ №16 ( Приморський район) м.Одеси

У цього запиту дуже багато відповідей, тому вони розміщені на кількох сторінках:

Ірина Коновал

Доброго дня!

Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію, що має суспільний інтерес, (наступні документи):

1) про висновки службового розлідування у зв'язку з простроченими батончиками, які були виявлені у ЗОШ №16 10вересня 2020р., https://www.facebook.com/permalink.php?s... , а саме, хто винен , яка міра відповідальності, хто саме та як був покаран( прошу надати копії наказів та інших документів) ,
2) копії звернень директора ЗОШ№16 до КУ Приморського району та Держпоживслужби , а також Біт-Юг, а також відповіді на них

3) яких заходів було вжито для профілактики та контролю за якістю продуктів у закладі?
У разі ненадання або надання неповної інформації, в я буду оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Ірина Коновал

Департамент освіти та науки Одеської міської ради, Департамент освіти та науки одеської міської ради

1 Attachment

Департамент освіти та науки Одеської міської ради

Ірина Коновал

Доброго дня!
Відповідь неповна, прошу надати відполвідь на п. 2 , а саме-
копії звернень директора ЗОШ№16 до КУ Приморського району та Держпоживслужби , а також Біт-Юг, а також відповіді на них

Також выдповыдь "За результатами проведення заходу
державного контролю встановлено відсутність порушень вимог
законодавства" не выдповідає дійсності ( копії відповіді ще раз додаю, Деп-нт Освіти його бачив, але чому досі не прийняті ніякі заходу по відношенню до Біт-ЮГ https://www.facebook.com/permalink.php?s... )
ВІДПОВІДЬ На складі Біт-ЮГ, до речі, ця фірма годує 🆘не одну школу ❗️ Приморського району позаплановими заходами (була перевірка на складі) виявлені численні порушення вимог законодавства щодо безпечності
якості харчових продуктів, у т. ч. виявлені невідповідні харчові продукти (із вичерпаним терміном придатності, не марковані), що зберігались у невідповідних умовах. Було вилучено з обігу більш ніж❗️❗️❗️❗️ 2️⃣0️⃣0️⃣ кг продукції:
✔️сипучі круп'яні вироби - 45 кг
✔️овочі сирі 150,0 кг,
✔️кондитерські вироби фасовані1,0 кг,
✔️«масло вершкове»-1,5 кг,
✔️риба морожена «хек»-7,0 кг,
✔️м'ясо куряче охолоджене - 10,0 кг,
✔️хліб - 3,5 пакувальних одиниці,
✔️«дріжджі пекарські»-3,9 кг,
а також прянощі та інша неліквідна продукція ( в відповіді вказано)

З повагою,

Ірина Коновал

Департамент освіти та науки Одеської міської ради, Департамент освіти та науки одеської міської ради

1 Attachment

Департамент освіти та науки Одеської міської ради

Ірина Коновал

Доброго дня!

Відповідь не повна, вона стосується лише харчоблоку закладу №16 , перевірка проводилась також на на складі Біт-ЮГ ,вул. В. Арнаутська 2б, у відповіді немає повних даних по перевірці постачальника на основному складі ( на базі шк№90) Прошу надати інформацію.

Також хочу зазначити, що згідно п.4 стаття 21. Плата за надання інформації
..........................
4. При наданні особі інформації про себе та інформації, що становить суспільний інтерес, а харчування дітей- дуже важливе питання, та має суспільний інтерес плата за копіювання та друк не стягується

У зв'язку з цим прошу надати повну відповідь в електронному вигляді.

Дякую
З повагою,

Ірина Коновал

Департамент освіти та науки Одеської міської ради, Департамент освіти та науки одеської міської ради

1 Attachment

Департамент освіти та науки Одеської міської ради