Простой вагонів у Міжнародному сполученні

Кобяков Вадим Євгенійович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- надати відомості про нормативно-правові акти прийняти в Україні щодо запровадження обліку простою вагонів, які належать іншим державам та/або власних вагонів юридичних осіб НЕрезидентів, які експлуатуються в Україні, під час здійснення вантажно-розвантажувальних операцій на залізничних під'їзних коліях та в пунктах перевалки з одного виду транспорту на інший (у відповідності вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 1996 р. N 1312, інших нормативно-правових актів та міжнародних Угод).

- надати відомості про норми (нормативи) перебування вагонів-цистерн під навантаженням/розвантаженням з посиланням на відповідний нормативно-правовий акт (в т.ч. міжнародного характеру) та про порядок розрахунку (обчислення) та сплати коштів за понаднормове перебування власних вагонів юридичних осіб НЕрезидентів на коліях незагального користування (підїзні колії відправника/отримувача вантажу)

З повагою,

Кобяков Вадим Євгенійович