Просимо надати інформацію щодо санітарно-епідеміологічної ситуації, що склалася в Білій Церкві

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Анатолий, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до п. 2 ч.1 ст.17 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб: Закон України» від 06.04.2000 р. громадяни ... мають право на отримання достовірної інформації щодо епідемічної ситуації в Білій Церкві».

Зважаючи на вищенаведене, відповідно до статей 5, 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 6 Закону України «Про інформацію», просимо надати інформацію щодо санітарно-епідеміологічної ситуації, що склалася в Білій Церкві, а саме:

1. Охарактеризувати санітарно-епідеміологічну ситуацію з кору в Україні станом на 18.10.2021 Навести конкретні показники, на підставі яких надано характеристику епідеміологічної ситуації. Прошу надати достовірну інформацію скільки захворіло привитих та не привитих.

2. Охарактеризувати санітарно-епідеміологічну ситуацію з дифтерії в Україні станом на 18.10.2021 Навести конкретні показники, на підставі яких надано характеристику епідеміологічної ситуації. Прошу надати достовірну інформацію скільки захворіло привитих та не привитих.

3. Охарактеризувати санітарно-епідеміологічну ситуацію з поліомієліту в Україні станом на 18.10.2021 Навести конкретні показники, на підставі яких надано характеристику епідеміологічної ситуації. Прошу надати достовірну інформацію скільки захворіло привитих та не привитих.

4. Охарактеризувати санітарно-епідеміологічну ситуацію з правцю в Україні станом на 18.10.2021 Навести конкретні показники, на підставі яких надано характеристику епідеміологічної ситуації. Прошу надати достовірну інформацію скільки захворіло привитих та не привитих.

5. Охарактеризувати санітарно-епідеміологічну ситуацію з коклюшу в Україні станом на 18.10.2021 Навести конкретні показники, на підставі яких надано характеристику епідеміологічної ситуації. Прошу надати достовірну інформацію скільки захворіло привитих та не привитих.

6. Охарактеризувати санітарно-епідеміологічну ситуацію з туберкульозу в Україні станом на 18.10.2021 Навести конкретні показники, на підставі яких надано характеристику епідеміологічної ситуації. Прошу надати достовірну інформацію скільки захворіло привитих та не привитих.

7. Охарактеризувати санітарно-епідеміологічну ситуацію з епідпаротиту в Україні станом на 18.10.2021 Навести конкретні показники, на підставі яких надано характеристику епідеміологічної ситуації. Прошу надати достовірну інформацію скільки захворіло привитих та не привитих.

8. Охарактеризувати санітарно-епідеміологічну ситуацію з краснухи в Україні станом на 18.10.2021 Навести конкретні показники, на підставі яких надано характеристику епідеміологічної ситуації. Прошу надати достовірну інформацію скільки захворіло привитих та не привитих.

9. Охарактеризувати санітарно-епідеміологічну ситуацію з гепатиту В в Україні станом на 18.10.2021 Навести конкретні показники, на підставі яких надано характеристику епідеміологічної ситуації. Прошу надати достовірну інформацію скільки захворіло привитих та не привитих.

10. Охарактеризувати санітарно-епідеміологічну ситуацію з Хіб- інфекції В в Україні станом на 18.10.2021 Навести конкретні показники, на підставі яких надано характеристику епідеміологічної ситуації. Прошу надати достовірну інформацію скільки захворіло привитих та не привитих.

11. Охарактеризувати санітарно-епідеміологічну ситуацію з хвороби, викликані пневмококовою бактерією В в Україні станом на 18.10.2021 Навести конкретні показники, на підставі яких надано характеристику епідеміологічної ситуації. Прошу надати достовірну інформацію скільки захворіло привитих та не привитих.

12. Охарактеризувати санітарно-епідеміологічну ситуацію з хвороби, викликані COVID-19 в Україні станом на 18.10.2021 Навести конкретні показники, на підставі яких надано характеристику епідеміологічної ситуації. Прошу надати достовірну інформацію скільки захворіло привитих та не привитих.

Прошу надати відповідь в пяти денний термін

З повагою,

Анатолий