Прошу вас перевірити Л.Гадіяк на відповідність займаній посаді

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Анатолий, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу вас провести професійну перевірку всіх чиновників на різних рівнях. Зараз склалася ситуація, що вони займають керівні посади по 5, 10 чи 15 років. В більшості вони не мають поваги до людей, дозволяють собі людям грубити, вводити в оману і т.д. Одна з таких ситуацій в місті Біла Церква. В.О. начальника управління охорони здоровя Л. Гадіяк це та людина, яка повинна переживати за людей, їх здоровя, забезпечувати професійне обслуговування . Та тільки вона покриває бездіяльність своїх колег, в них працює кругова порука. 30.08.2019 близько 50 людей мали зустріч з деякими представниками, серед них була і Л. Гадіяк, коли батько шестерих дітей задав прямі питання їй, то дивлячись в очі нам вона ввела в оману як його так і 50 чоловік.
Дослівний текст:
Батько задає питання: " Не вакциновані люди хворіють?". ВІдповідь : " Так!" Друге запитання: "А вакциновані?" Її відповідь: "Ні!" . То була відкрита та цілеспрямована брехня і жодного вибачення, що помилилась. Якщо чесно, то стає страшно, що такі люди займають високу посаду та відповідають за здоровя цілого міста.
Прошу вас провести службову перевірку цієї особи на компетентність займаної посади. Не має довіри до пані Гадіяк, вона заплямовує імя лікарів, та нашої держави. Нажаль таких випадків по місті Біла Церква багато!

З повагою,

Анатолий

Від: Mail Delivery System

This message was created automatically by mail delivery software.

A message that you sent could not be delivered to one or more of its
recipients. This is a permanent error. The following address(es) failed:

[Білоцерківська міська рада request email]
host mail.bel.com.ua [116.203.67.225]
SMTP error from remote mail server after RCPT TO:<[Білоцерківська міська рада request email]>:
550 Unknown user

Посилання