прошу розяснити положення ст.36

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Альона, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
відповідно до п.5 частини 1 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб встановленно, що під час тимчасової адміністрації не здійснюється задоволення вимог вкладників та інших кредиторів банку.
Просимо надати роз'яснення, щодо яких саме вимог вкладників застосовується обмеження.

Дякуємо за швидку та змістовну відповідь.
З повагою,

Альона

Від: ФГВФО
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб

Електронне повідомлення

Фонд гарантування вкладів «Альона»
фізичних осіб [foi+request-4398-
[email address]]
Департамент врегулювання
неплатоспроможності банків

від 06.04.2015 №__21-9979/15

Про результати запиту щодо претензійно-позовної роботи

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд гарантування) розглянувши Ваш запит від 31.03.2015 (вх. № 6022/15 від 01.04.2015) щодо надання роз’яснення, вимоги яких вкладників не задовольняються під час тимчасової адміністрації в банку, повідомляє наступне.
Діяльність банку, щодо якого Національним банком України прийнято рішення про віднесення до категорії неплатоспроможних, та порядок повернення фізичним особам вкладів, що розміщені в такому банку, регулюються Законом України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі – Закон), який є спеціальним законом.
Відповідно до статті 36 Закону під час дії тимчасової адміністрації здійснюються виплати коштів вкладникам за договорами, строк яких закінчився (прим. - як до дати запровадження тимчасової адміністрації так і під час дії тимчасової адміністрації) та за договорами банківського рахунку (у т.ч. карткового).
Перелік вкладників для виплати під час дії тимчасової адміністрації складає уповноважена особа Фонду гарантування на підставі бази даних про вкладників банку тому подавати до Фонду гарантування або до уповноваженої особи Фонду гарантування заяву для включення в перелік вкладників для виплати коштів під час дії тимчасової адміністрації та/або заяву про виплату не потрібно.

Заступник
директора-розпорядника А. Т. Кияк

Кулібаба Департамент врегулюваннянеплатоспроможності банків

show quoted sections

Посилання