Прошу надати з гідно закону відповідь

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Анатолий, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до офіційного вебсайту МОЗ України (посилання https://moz.gov.ua/article/executive/igo...), І.В. Кузін обіймає посаду «головний державний санітарний лікар України», отже, є медичним працівником.
Відповідно до абз. 2 ст. 12 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»,

Працівники окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких може призвести до зараження цих працівників та (або) поширення ними інфекційних хвороб, підлягають обов'язковим профілактичним щепленням також проти інших відповідних інфекційних хвороб. У разі відмови або ухилення від обов'язкових профілактичних щеплень у порядку, встановленому законом, ці працівники відсторонюються від виконання зазначених видів робіт. Перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням проти інших відповідних інфекційних хвороб, встановлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я.

Відповідно до закону України «Про доступ до публічної інформації», вимагаю:
Надати копію документу про наявні щеплення у медичного працівника І.В. Кузін, який, згідно з офіційним вебсайтом МОЗ України, обіймає посаду «головний державний санітарний лікар України».

Зазначений документ прошу надати протягом 5 (п’яти) днів.

З повагою,

Анатолий

Public Health Department MOH,

1 Attachment

--
З повагою
Директорат громадського здоров'я  та профілактики захворюваності МОЗ
України