Прошу надати з гідно закону відповідь

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Анатолий, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

ЗАПИТ НА ІНФОРМАЦІЮ

Виходячи з діючих правил антиковідного карантину, запровадженого в Україні Кабінетом міністрів України, прошу надати мені наступну інформацію:

- Чи потрібно особі, якій зроблено щеплення від ковід, перебувати в громадських будівлях в захисній масці? І чому?

- Чи потрібно пасажиру, що має негативний результат тесту на ковід, зроблений за 48 годин до вильоту, перебувати в літаку в захисній масці? І чому?

- Чи потрібно всім пасажирам, якщо всі в літаку мають такий негативний тест, перебувати в літаку в захисній масці? І чому?

- Яка загальна кількість померлих в Україні в 2020 році? Яка загальна кількість померлих в Україні в 2019 році? Як пояснюється чому, при пандемії смертельного ковіду, в Україні за рік померло менше людей, ніж до пандемії? Які заходи вживаются для усунення дисбалансу смертності?

- Чи досягнуто в Україні мінімальний епідемічний порог по ковіду? Який це порог? Який проміжок в часі (вкажіть дати і тривалість) в Україні перевищено мінімальний епідемічний порог по ковіду?

- Яка смертність та летальність від ковіду в Україні? Чи відповідає критерію особливо-опасної хвороби така смертність та летальність? Який це критерій?

- Чи має право співробітник прикордонної служби контролювати встановлення особою додатку "Вдома"? Яким нормативним актом це передбачено?

Прошу обгрунтувати відповіді з правової та медичної точки зору. Прошу надати інформацію виключно в контексті України без посилань на Всесвітню організацію охорони здоров'я.

Запитувану інформацію прошу надати у встановлені законом строк.

З повагою,

Анатолий

Public Health Department MOH,

1 Attachment

--
З повагою
Директорат громадського здоров'я  та профілактики захворюваності МОЗ
України