Прошу надати роз'яснення

Доброго дня!

25 січня 2017 року виконавчим комітетом Павлоградської міської ради Дніпропетровської області було прийнято рішення № 53 «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у режимі маршрутного таксі в м. Павлоград», 25 січня 2017 року виконавчим комітетом Павлоградської міської ради Дніпропетровської області було прийнято рішення № 53 «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у режимі маршрутного таксі в м. Павлоград», http://pavlogradmrada.dp.gov.ua/vikonkom....

В зв’язку з прийняттям рішення, яким суттєво збільшено вартість тарифу на перевезення, в місті склалася ситуація, яка викликає соціальну напругу серед мешканців міста та потребує збільшення видатків місцевого бюджету, на компенсації вартості проїзду пільговим категоріям населення на користь перевізників, які є суб’єктами господарювання - приватної форми власності.

На підставі вищевикладеного, з метою врегулювання даного питання та зняття напруги серед мешканців міста просимо надати детальні роз’яснення:

1. Чи є рішення виконавчого комітету Павлоградської міської ради № 53 «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у режимі маршрутного таксі в м. Павлоград» - актом регуляторної дії, нормативно правовим актом чи актом індивідуальної дії ?

2. Чи розповсюджується сфера дії Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» на рішення виконавчого комітету Павлоградської міської ради, щодо встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусах у режимі маршрутного таксі, яким визначено правове регулювання господарських відносин, між регуляторним органом та суб'єктами господарювання, т.я. суб’єктами господарювання є – підприємства приватної форми власності, які отримують компенсації з місцевого бюджету за перевезення пільгової категорії населення?

З повагою,

Едуард