Прошу надати інформацію щодо пунктів пропуску Мілове та Гоптівка: кількість, постанов, протоколів, перетинів за 2021 р.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати інформацію щодо пункту пропуску Гоптівка та Мілове, а саме:
1. Кількість складених протоколів за ст. 204-2 КУпАП з деталізацією щомісячної кількості складених протоколів за 2021 рік, починаючи з січня по серпень включно.
2. Кількість винесених постанов за ст.204-2 КУпАП з деталізацією щомісячної кількості винесених постанов за 2021 рік, починаючи з січня по серпень включно. Також, прошу окремо зазначити кількість постанов за 2021 рік, за якими було винесено стягнення у вигляді штрафу, із помісячною деталізацією.
3. Кількість перетинів пункту пропуску громадянами України, із розбивкою на в’їзд та виїзд та деталізацією щомісячної кількості за 2021 рік, починаючи з січня по серпень включно.
4. Кількість громадян України яких було звільнено від адміністративної відповідальності за порушення ст. 204-2 КУпАП у зв’язку з малозначністю.

З повагою,

Володимир

Пилипчук Олег, Адміністрація Державної прикордонної служби України

3 Attachments

³ 䳿,

527-62-76

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Доброго дня!
Дуже дякую Вам за відповідь! Нажаль у відповіді відсутня статистика щодо перетинів ПП "Мілове" та "Гоптівка" громадянами України за 2021 рік. Дуже прошу переслати таку статистику.

З повагою,

Володимир

Пилипчук Олег, Адміністрація Державної прикордонної служби України

1 Attachment

[Subject only] RE: відповідь на запит

показати цитоване