Пропуски занять на 100% повнолітніми здобувачами

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ганна Котолуп, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ганна Котолуп

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Як правильно має поступити загальноосвітня школа у випадку, якщо ПОВНОЛІТНІ здобувачі не відвідують заклад з 01.09.2020 і до сьогоднішнього дня. Мають неатестацію з усіх предметів. Ці учні здобувають освіту на вечірній формі навчання, що була організована з 01.09.2020 згідно їх заяв. Ці здобувачі навчаються у випускних класах (9й, 11й та 12й). Згідно чинних нормативних документів на початку січня 2021 року робиться замовлення документів про освіту. Чи робити замовлення на цих учнів? Чи можуть вони бути відраховані із закладу? Якщо їх можна відрахувати, то згідно яких законів/актів/положень тощо.

З повагою,

Ганна Котолуп

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

 

 

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]