Прохання про допомогу медичним працівникам освіти-2

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Третяк Тетяна Андріївна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Третяк Тетяна Андріївна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Я, Третяк Тетяна Андріївна, 15 Липня 2020 вже зверталась з цього питання до Офісу Президента України. https://dostup.pravda.com.ua/request/pro...
Суть проблеми - після медичної реформи ми, медики освіти, стали чужими як для МОЗ (ви не наші), так і для МОН (ви же медики, а не педагоги). Через це нам не підвищують зарплату ні разом з педагогами ні разом з медиками. Посадові оклади нам встановлені наказом МОЗ № 308/519 від 05.10.2005, але цим ще діючим наказом заклади МОЗ перестають користуватися через медичну реформу, підвищуючи зарплату вже у КНП через колективні договори.
Президент дав завдання підвищити зарплати лікарям другої ланки з 1 вересня. Ми теж вторинна ланка з самими малими зарплатами. З 2021 року нам взагалі навіть не обіцяють підвищення.
«Медична реформа не спрацювала для лікарів другої ланки. Їхні зарплати мізерні. Допоки не запрацює нова система нарахування зарплат у 2021 році, ми впровадимо проміжне рішення, і зарплати наших медиків, не побоюся сказати – наших героїв сьогодні, – зростуть уже з вересня. Хто, як не ми, маємо потурбуватися про наших медиків. Сподіваюсь, з наступного року рішення буде ще ефективнішим», – зазначив Президент.
Чому забули про існування медичних працівників закладів освіти в штаті закладів освіти, зокрема медичної сестри школи, які теж є вторинна ланка і отримують зарплату на рівні фахівців закладів охорони здоров'я на основі ЄТС, Вони самі малозабезпечені медики із зарплатою медсестри від 3226 гривень після величезного підвищення з 1 вересня (зараз з 1 вересня у МОЗ медсестра отримує від 7500 - вторинний рівень до 14 000 у закладах сімейної медицини.
Фейсбук-група медсестер освіти розробила зміни до наказу МОЗ №308/519, обговорила та ці зміни підтримали 239 медсестер освіти (станом на 13-00 20.09.2020), це лише крапля з більше 20 000 медиків освіти + члени родин, які чекають вирішення питання.
https://www.facebook.com/groups/33389784...
Через таку велику кількість підписантів видно, що проблема існує, вона хвилює людей і звернення можно розглядати як колективне.
Відповідь МОН:
https://dostup.pravda.com.ua/request/723...
Але МОН і МОЗ не можуть вирішити, чий обов'язок ухвалити відповідний документ. В цей час проблема не вирішується, завдання Президента не виконанується, МОН та МОЗ дискредитують Президента, створюють соціальну напруженість і це напередодні важливих місцевих виборів.
Просимо про допомогу. Розумію, що запит не зовсім інформаційний, але відповідь отримаємо швидку, яку побачить 2891 учасник групи.

З повагою,
Третяк Тетяна Андріївна

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment