Проект міста Харкова

Гнатовський Юрий

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
У місті Харків з’явилась ще одна місцевість де ведеться активна житлова забудова. Це територія обмежена вулицею Олімпійською, проспектом Петра Григоренка, проспектом Московським, проспектом Льва Ландау. Це не є точковою (внутрішньоквартальною) забудовою, це комплексна забудова житлового мікрорайона. На цій ділянці розташовані будмайданчики:
«ЖК Виктория» 90 квартир.
«ЖК Маршал» 240 квартир.
«ЖК Олимпийский» 270 квартир.
«ЖК Пролісок». Приблизно 1950 квартир.
«ЖК Радужный». Приблизно 480 квартир.
Реконструйований, але не заселений будинок по проспекту Льва Ландау 56. Щонайменше 60 квартир.
Крім цього вже існують житлові будинки, що експлуатуються та заселені людьми по проспекту Льва Ландау 56-1, 56-2, 56-3, 58, 58-1, 58-2. Щонайменше 240 квартир.
По вулиці Олімпійській 10-Б «ЖК Эдельвейс». Щонайменше 120 квартир.
По проспекту Московському 144/2. Щонайменше 60 квартир.
Усього забудова мікрорайона станом на кінець 2020 року сягатиме не менше 3500 квартир. Враховуючи те, що новобудови заселяють здебільшого молоді сім’ї, це мінімум 2000 дітей дошкільного та шкільного віку.
З двох сторін цю місцевість оточують великі промислові зони, з інших двох сторін житлові квартали. В цих кварталах є школи та дитячі садочки, які звісно розраховані на обслуговування населення, що проживає у цих давно побудованих кварталах.
Чи замовляла влада міста Харкова (чи якась інша установа міста) будь-які проекти щодо облаштування зазначенної терирорії об'єктами інфраструктури особливо школами та дитячіми садками?

З повагою,

Гнатовський Юрий

Владимир Лавринчук,

1 Attachment

Шановний пане Юрію!
З цим передаємо відповідь ДП "ДІПРОМІСТО" на Ваш запит.

З повагою, в.о. директора                  І.І.Шпилевський